pożyczki pozabankowe długoterminowe

Coraz częściej w internecie szukamy nie tylko produktów w sklepach internetowych, ale również usług. Jednymi z najpopularniejszych są usługi finansowe. Dzięki możliwości łatwego sprawdzenia wielu ofert, ich wzajemnego porównania i wygody skorzystania, taka forma zyskuje dużo zwolenników. W internecie działa i reklamuje się wiele firm sektora finansów. To obecnie jeden z głównych kanałów dotarcia do nowych klientów.

Pożyczki online na raty cieszą się stale rosnącym uznaniem

Tick znak - ok.Decydując się na pożyczkę, Polacy pomału dużo chętniej wybierają oferty ratalne. Są to pożyczki, które można dopasować do swoich potrzeb. Najważniejsza jest wygoda skorzystania. Do zaciągnięcia zobowiązania nie są wymagane dodatkowe zbędne dokumenty, a wszystkie formalności można załatwić przez internet. Sam proces udzielania ratalnej pożyczki jest bardzo szybki i prosty. Sprowadza się do złożenia wniosku online, na stronie firmy pożyczkowej. Wniosek ten składa się z podstawowych informacji o nas, naszych dochodach i danych kontaktowych.

Musimy także określić czas pożyczki oraz kwotę, którą chcemy otrzymać. Następnie następuje szybka weryfikacja. Firmy pożyczkowe dokonują analizy i przeważnie, w przypadku większych sum, sprawdzenia klienta w bazach. Gdy weryfikacja przebiegnie poprawnie, wydawana jest pozytywna decyzja, świadcząca o możliwości przyznania pożyczki. Wypłata pieniędzy następuje praktycznie od razu, przelewem, bezpośrednio na nasze konto w banku. Bardzo proste, szybkie i wygodne!

Jaką kwotę możemy pożyczyć

Tutaj dużo zależy od nas samych, naszej zdolności kredytowej. Czyli zarobków które mamy oraz obciążeń. Firmy pozabankowe mają nam do zaproponowania pożyczki na okres od 3 miesięcy do nawet 36 miesięcy, czyli na maksymalnie 3 lata. Mówimy tutaj oczywiście o pożyczkach długoterminowych, czyli tak zwanych ratalnych. Spłaty dokonuje się w równych co miesięcznych ratach. Na rynku działają również pożyczkodawcy udzielający tak zwanych chwilówek czyli szybkich pożyczek przez internet, na okres do 30 dni. Są one regulowane w jednej racie i piszemy o takich pożyczkach tutaj.

Wracając do pożyczek długoterminowych. Kwoty o które możemy wnioskować także nie należą do niskich. Przedział i zakres jest dość znaczny, może to być od 300 zł do nawet 15000 zł. To już doskonała alternatywa dla – tradycyjnego kredytu bankowego. Co więcej, nie musimy się wybierać do placówki. Bo wniosek możemy złożyć wygodnie za pośrednictwem komputera czy nawet smartfona.

Podsumowując

  • Firmy pożyczkowe oferują kwoty do 15000 zł.
  • O całą pożyczkę zawnioskujesz przez internet, bez wychodzenia z domu.
  • Maksymalny okres kredytowania to nawet trzy lata. Minimalnie pożyczkę możesz wziąć na 3 miesiące.
  • Spłatę regulujesz w wygodnych – co miesięcznych ratach.

Rekomendowane firmy pożyczkowe

Duża liczba pożyczkodawców sprawia, że na rynku jest dość znaczna konkurencja. Dla nas, konsumentów, to dobrze – mamy po prostu większy wybór oraz możliwości decyzji. Przed zawnioskowaniem, dobrze jest, porównać ze sobą wiele ofert. Należy zwrócić uwagę na RRSO, im jest to niższa wartość, tym pożyczka jest tańsza. My możemy śmiało zarekomendować oferty takie jak Zaplo i Rapidę.

Zachęcamy do sprawdzenia:

Lista pożyczek na raty