Pożyczki na raty

Pożyczenie pieniędzy, dzięki pożyczce ratalnej.Pożyczki ratalne to oferty firm pożyczkowych gdzie otrzymasz dużo większą sumę pieniędzy – niż w przypadku tradycyjnych chwilówek. Dzięki możliwości wygodnej spłaty w co miesięcznych ratach, takie rozwiązanie jest idealne gdy masz zaplanowany większy wydatek. Dla osób, które szukają wygody, możliwości szybkiego otrzymania gotówki, jest to idealne rozwiązanie.

Główne cechy pożyczek ratalnych oferowanych w Polsce:

  • możesz wygodnie pożyczyć nawet 15000 zł
  • wszystkie formalności załatwisz przez internet
  • swoje zobowiązanie regulujesz w co miesięcznych równych ratach
  • okres pożyczki trwa zazwyczaj od 3 do nawet 36 miesięcy
  • koszty pożyczki są bardzo zbliżone do ofert bankowych

Nawet 15000 zł na raty otrzymasz przez internet

To główna zaleta pożyczek ratalnych. Otrzymujesz większą kwotę, dzięki której możesz zrealizować różne plany. Całe swoje zobowiązanie regulujesz w równych ratach, spłacanych co miesiąc. Koszty takie pożyczki różnie nie są duże. Oczywiście wszystko zależy od oferty firmy pożyczkowej, dlatego na początku dobrze jest sprawdzić ich klika. Przykładowo jednak w przypadku nie dużej pożyczki w ZAPLO RRSO wynosi ok 80%. To nie jest bardzo duża wartość, więc pożyczka wygląda korzystnie.

Doskonała alternatywa do kredytu w banku

Pożyczka na raty, to dobra alternatywa dla kredytu w banku. Na rynku w Polsce działa bardzo dużo firm pożyczkowych mających w ofercie właśnie taki produkt. Kosztowo pożyczki te są bardzo zbliżone do kredytu. Możesz jednak liczyć na nieznacznie mniej rygorystyczną weryfikację, czyli masz większą szansę na otrzymanie pieniędzy. Firmy również weryfikują klientów, sprawdzają w bazach, ale każda z nich ma inny sposób skoringowania, czyli oceniania czy można przydzielić pożyczkę, czy nie. Dlatego może się okazać, że w jednej bez problemów otrzymasz pieniądze, w innej nie będzie to takie proste.


Lista pożyczek ratalnych online

 

Dziękujemy, że odwiedziłeś nasz portal finansowy Ratalna.com.pl
Pamiętaj, znajdziesz tutaj zawsze aktualizowane oferty pożyczkowe.