pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty

Podpisywanie umowy pożyczki.

Możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty to ogromna zaleta. Taką opcję mają kredyty w banku oraz pożyczki długoterminowe. Te drugie, oferowane przez firmy pożyczkowe świadczące usługi finansowe, są również dostępne w Polsce. Takich ofert jest coraz więcej. Możemy spotkać firmy, które działają na rynku polskim już wiele lat, są też takie, które dopiero zaczęły działalności i chcą pozyskać nowych klientów.

Czy jest możliwe pożyczenie bez zaświadczeń?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytania. Wiele tak naprawdę zależy od danej firmy. Ważnym czynnikiem są: kwota jaką chcemy pożyczyć oraz okres kredytowania. Pierwsza rzecz czyli ilość pieniędzy wpływa na decyzję czy musimy dokumentować swój dochód czy raczej nie. W przypadku chwilówek, gdzie przeważnie pożyczka sięga wartości 2000 zł często firmy nie wymagają takich formalności. W przypadku pożyczek ratalnych, gdzie możesz pożyczyć aż 15000 zł jest to już standardem. Warto jednak zapoznać się z ofertami i sprawdzić jak to wygląda w sytuacji, gdy na raty chcemy pożyczyć nie wielką sumę pieniędzy.

Okres kredytowania – kolejny ważny czynnik

W przypadku krótkich pożyczek, także istnieje spora szansa, że otrzymasz pieniądze bez dokumentowania. Firmy przeważnie oferują pożyczki na raty od 3 miesięcy – jest to minimalny okres, gdzie wybraną kwotę oddajesz w trzech ratach.

Tick znak - ok.Zachęcamy do sprawdzenia ofert pożyczek na raty, które publikujemy na naszym portalu. Z pewnością znajdziesz idealnie dopasowaną ofertę do swoich potrzeb. Warto zawnioskować, to nic nie kosztuje, pieniądze mogą trafić na Twoje konto w banku już nawet po 15 minutach. Wszystkie formalności załatwisz, bardzo sprawnie przez internet.


Kilka rekomendowanych ofert pożyczek krótkoterminowych – tutaj masz większe szanse by otrzymać pieniądze bez dokumentowania: