Super Grosz

SuperGrosz logo pożyczki

Pożyczka ratalna SuperGrosz

Oferta pożyczki w firmie SuperGrosz – to jedna z ciekawszych propozycji na naszym rynku. Szybka i bezpieczna możliwość otrzymania pieniędzy bezpośrednio na swoje konto bankowe w dosłownie kilka chwil sprawia, że ta długoterminowa pożyczka jest chętnie wybierana przez Polaków.

Co ważne, kwota którą możesz pożyczyć jest duża, co pozwoli Ci zrealizować większość swoich planów.

Firma pożyczkowa z polskim kapitałem, zarejestrowana w Polsce powstała by pomagać w nieoczekiwanych trudnościach. Dlatego dla tego pożyczkodawcy liczy się uczciwość – „W naszym serwisie wszystkie koszty i opłaty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Nigdy nie będziesz musiał płacić żadnych kosztów, o których wcześniej nie wiedziałeś.”.

Proces wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz jest bardzo prosty

Pierwszym etapem jest wypełnienie prostego wniosku, nie jest tutaj konieczne potwierdzenie dochodu czy przelew weryfikacyjny. Nie musisz również przesyłać dokumentów.

Kolejny etap to weryfikacja. Tutaj firma umożliwia Ci trzy rodzaje. Możesz wybrać jedną z trzech metod: przelew groszowy, logowanie do konta lub czek Giro bez konieczności posiadania konta bankowego.

Udzielenie pożyczki. Następuje bardzo szybko. Pieniądze otrzymujesz bezpośrednio na swoje konto natychmiast po akceptacji wniosku, lub odbierasz gotówkę na poczcie.

Jaką kwotę mogę pożyczyć i na jaki okres czasu?

Warunki pożyczki SuperGrosz:

  • możesz pożyczyć aż 10000 zł
  • spłatę rozłożysz na wygodne raty, nawet na 48 rat czyli na 4 lata

 

Podsumowując jest bardzo ciekawa oferta wśród pożyczek ratalnych dostępnych w Polsce.

Dobierz samemu odpowiednią kwotę i czas spłaty do swoich potrzeb:

 

SuperGrosz oferta pożyczki

Sprawdź również: