pożyczka online na 60 dni za darmo

Dwa miesiące czyli 60 dni to odpowiedni czas na pożyczenie pieniędzy. Nie jest to zbyt długo, ale nie też bardzo krótko dlatego tak chętnie na rynku poszukiwane są pożyczki właśnie na taki okres czasu. Problem polega na tym, że niestety nie jest ich zbyt wiele. Dlaczego?

60 dni jest właściwie czasem pomiędzy standardową szybką pożyczką przez internet a pożyczką ratalną. W tej sytuacji po prostu jesteśmy na granicy, czyli jednym słowem albo zdecydujemy się na opcję pierwszą albo na drugą. Na szczęście są pożyczkodawcy, którzy w swojej ofercie mają produkt pożyczkowy dostępny na dwa miesiące.

Zacznijmy jednak od tego, że w głównej mierze do takiego wariantu kwalifikują się pożyczki krótkoterminowe. Są to pieniądze które pożyczymy na okres 60 dni, ale będziemy musieli dokonać spłaty jednorazowo, bez możliwości rozłożenia oddania gotówki na raty. Mamy mimo to jedną ogromną zaletę. Mianowicie, dla nowych klientów pierwsza pożyczka jest bezpłatna! Tak, to prawda – nic nie zapłacisz, żadnej prowizji czy dodatkowych opłat.

Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać pieniądze za darmo?

Wystarczy, że będziesz nowym klientem (czyli pierwszy raz skorzystasz z usług tego pożyczkodawcy) oraz oddasz swoje zobowiązanie w wyznaczonym terminie (w tym przypadku do 60 dni). W takiej sytuacji całkowity koszt pożyczki wyniesie 0 zł.

Należy dodać, że wszystkie formalności (a właściwie ich brak), załatwisz przez internet. Nie są wymagane zaświadczenia oraz dodatkowe dokumenty. Całkowicie online z każdego miejsca możesz zawnioskować o pożyczkę nawet mobilnie. Maksymalna kwota pożyczki to 3000zł.

logo vivusJedną z firm która oferuje taką usługę pożyczkową jest Vivus. To marka bardzo dobrze znana ze słyszenia, bardzo popularna w Polsce. Jednak nie zawsze wiemy o szczegółach oferty, dlatego dzięki tej podpowiedzi możesz szybko i sprawnie otrzymać gotówkę nawet na okres dwóch miesięcy.

 

Zobacz szczegóły