Masz pracę? Dużo łatwiej i szybciej otrzymasz pożyczkę

meżczyzna rozmowa o pożyczkę

Bezrobocie w Polsce jest aktualnie na najniższym poziomie od ponad 20 lat. To bardzo dobrze! Większość Polaków może powiedzieć że pracuje i posiada stabilny miesięczny dochód. Sytuacja materialna również poprawia się bardzo szybko, spowodowane jest to tym, że po prostu możemy sobie na więcej pozwolić. Stajemy się też bardziej otwarci na podejmowanie nowych decyzji finansowych.

Wszystko to za sprawą stabilności którą wielu z nas w ostatnim czasie poczuło. Mają na to wpływ zarówno gospodarka (stale się rozwijająca) oraz właśnie zwiększone zatrudnienie i poszukiwanie nowych osób do pracy. Mając te wszystkie czynniki na uwadze, można zauważyć wzrost wynagrodzeń praktycznie w każdej branży. Szczególnie w detalu czy przemyśle.

Stała praca to nowe możliwości

Mężczyzna pracujący na laptopieMając stały miesięczny dochód nie musisz się ograniczać. Dużo łatwiej i szybciej zrealizujesz swoje cele oraz plany. Przykładowo większe wydatki możesz sfinansować atrakcyjną pożyczką online, a płatności rozłożyć na wygodne co miesięczne raty. Taki sposób gospodarowania pieniędzmi pozwoli Ci kupić wybraną rzecz lub np. zrobić remont dużo szybciej. Dobrze dobrana pożyczka zapewni płynność finansową i nie obciąży domowego budżetu.

Możesz dzięki pożyczce zrealizować swoje plany szybciej

W zależności od kwoty którą potrzebujesz, zawsze znajdziesz atrakcyjną ofertę pożyczki dla siebie. Możesz skorzystać z dwóch typów ofert:

  1. Pożyczka krótkoterminowa online – to możliwość pożyczenia do 3000zł nawet za darmo! Taka oferta adresowana jest do nowych klientów danej firmy pożyczkowej. Kwotę 3000zł możesz pożyczyć na okres do 30 dni. Oddajesz ją jednorazowo spłacając właśnie po tym okresie (często masz możliwość dopasowania czasu od 7 do 30 dni).
  2. Pożyczka długoterminowa online – czyli tak zwana pożyczka ratalna. Możesz otrzymać tutaj nawet 15000zł na atrakcyjnych warunkach. Okres kredytowania wynosi do 36 miesięcy. To bardzo wygodna forma pozyskania pieniędzy, doskonała alternatywa dla kredytu bankowego. Płatności dokonujesz w równych co miesięcznych ratach, co jest wygodne i nie tak mocno obciążające, szczególnie przy stałej miesięcznej wypłacie.

Stały dochód to mniej formalności przy udzielaniu pożyczki

Dodatkowo, posiadają umowę o pracę, przy niewielkich kwota nie są sprawdzane nasze dochody. Po prostu większość pożyczek udzielanych jest bez weryfikacji. W przypadku pożyczek ratalnych, jesteś dużo bardziej wiarygodnym partnerem do rozmowy. Czyli sumarycznie możesz otrzymać większą kwotę, a decyzja kredytowa będzie pozytywna. Warto pamiętać, żeby rata miesięczna nie przekraczała 50% naszych zarobków. Dobrze jest także uwzględnić w swoim budżecie inne dodatkowe wydatki, takie jak opłaty za mieszanie, różnego rodzaju abonamenty itp.

Zachęcamy do sprawdzenia pożyczek na naszym portalu ratalna.com.pl oraz złożenia wniosku online, by szybko otrzymać pieniądze: