Ferratum Money

ferratum money

Pożyczka w grupie Ferratum Money

Oferta pożyczki w firmie Ferratum Money składa się z dwóch możliwości.

  • szybka pożyczka krótkoterminowa
  • dłuższa pożyczka ratalna

Pożyczka krótkoterminowa Ferratum

To pierwsza propozycja skierowana do osób poszukujących wsparcia finansowego na krótki czas. Istnieje tutaj możliwość otrzymania od 100zł do nawet 2000zł. Co więcej pierwsza pożyczka dla nowych klientów oferowana jest za darmo. Oznacza to, że pożyczając np. 1000zł na okres 30 dni, gdy oddasz to zobowiązanie w terminie – nic nie zapłacisz, dlatego ta oferta jest tak chętnie wybierana przez naszych klientów.

Czas pożyczki przy ofercie krótkoterminowej zależy od Ciebie, może wynosić albo 15 dni lub 30 dni. Formularz pożyczkowy Ferratum jest niezwykle prosty. Decyzję otrzymujesz praktycznie od razu, tuż po złożeniu wniosku – podobnie jak przelew, który trafia bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Pożyczka ratalna Ferratum

Druga propozycja to pożyczka ratalna. Jest adresowana do osób, które chcą pożyczyć większą kwotę. Dodatkową cechą jest rozłożenie płatności na co miesięczne raty. Ponadto otrzymujesz wyższą kwotę, która może wynosić od 1000zł do nawet 10000zł.

Liczbę rat dobierasz sam z zakresu od 6 do 24 miesięcy. To już doskonała alternatywa dla kredytu bankowego. Największą zaletą jest możliwość wygodnego spłacania pożyczki, poprzez równe raty, dysponując na starcie większa kwotą na samym początku.

 

Proces wnioskowania wygląda następująco. Zalety – to tylko 4 kroki:

1. Wybierz kwotę i okres pożyczki na raty

2. Wypełnij i wyślij wniosek o pożyczkę online

3. Dokonaj weryfikacji

4. Sprawdź środki na rachunku bankowym

Oferta pożyczki w firmie ferratum money

Sprawdź również: