Ferratum Money

ferratum moneyOferta pożyczki w firmie Ferratum Money składa się z dwóch możliwości.

  • pożyczka krótkoterminowa
  • pożyczka ratalna

Pierwsza adresowana jest do osób poszukujących krótkiego wsparcia finansowego. Istnieje tutaj możliwość otrzymania od 100zł do nawet 2000zł. Co więcej pierwsza pożyczka dla nowych klientów oferowana jest za darmo. Oznacza to, że pożyczając np. 1000zł na okres 30 dni, gdy oddasz to zobowiązanie w terminie – nic nie zapłacisz.

Czas pożyczki przy ofercie krótkoterminowej zależy od Ciebie, może wynosić albo 15 dni lub 30 dni. Formularz pożyczkowy Ferratum jest niezwykle prosty. Decyzję otrzymujesz praktycznie od razu, tuż po złożeniu wniosku – podobnie jak przelew, który trafia bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Pożyczka ratalna to propozycja dla tych, którzy chcą pożyczyć większą kwotę. Dodatkową cechą jest rozłożenie płatności na co miesięczne raty. Otrzymujesz wyższą kwotę a okres Twojego zobowiązania może wynosić od 1000zł do nawet 10000zł.

Liczbę rat dobierasz sam z zakresu od 6 do 24 miesięcy. To już doskonała alternatywa dla kredytu bankowego. Tutaj również masz możliwość wygodnego spłacania pożyczki, dysponując większa kwotą na samym początku.

 
Proces wnioskowania wygląda następująco, to tylko 4 kroki:

1. Wybierz kwotę i okres pożyczki na raty

2. Wypełnij i wyślij wniosek o pożyczkę online

3. Dokonaj weryfikacji

4. Sprawdź środki na rachunku bankowym

 
Oferta pożyczki w firmie ferratum money